Zalepte to s Kamali®
Kamali kocka

Japonská půjčka se mění. Přivítejte Kamali

Zjistit více

Vaše oblíbená Japonská půjčka teď bude ještě lepší než dosud. Podívejte se, co je nového.

Na počátku všeho bylo jedno přání...

Naši klienti vědí, že Japonská půjčka se zrodila teprve nedávno, v srpnu roku 2015. Nahradila značku Click Credit, která vznikla jako jedna prvních značek krátkodobých půjček v Česku už v roce 2013.

V rekordně krátké době jednoho a půl roku se Japonská půjčka stala jedním z největších poskytovatelů krátkodobých půjček vůbec. Půjčili jsme stovky milionů korun desítkám tisíc lidí od Aše až po Jablunkov.

Japonská půjčka získala řadu vítězství v nezávislých testech a srovnáních. Psali o nás například Novinky.cz, iDnes.cz, TEST Dnes, iHned.cz nebo Aktuálně.cz. Před dvěma měsíci jsme také získali ocenění za nejefektivnější reklamu EFFIE.

Na počátku všeho bylo jedno přání: mít možnost půjčit si bezpečně, rychle a levně. Bez skrytých podmínek a nebezpečí.

Nadešel čas přinést vám - našim klientům – ještě něco navíc.

„Nepřestáváme se posouvat dopředu, otevírat nové dveře a zkoušet nové věci, protože jsme zvědaví a zvědavost nás přivádí k novým cestám.“ Walt Disney

Zrodila se Kamali.
Zvolejte „Hurá“

Kamali vám půjčí víc

Dobrá zpráva! Zatímco dříve jste si mohli půjčit nejvíce 15 000 korun na 30 dní, s Kamali si budete moci půjčit až 20 000 korun na 30 dní.

  Do 31. 1. 2017
Japonská půjčka
Od 1. 2. 2017
Kamali
Když si půjčujete poprvé 1 000 - 10 000 Kč 1 000 - 10 000 Kč
Když jste u nás už jednu půjčku měli a řádně ji splatili 1 000 - 15 000 Kč 1 000 - 20 000 Kč

Požádat o první půjčku

nebo Přihlásit se jako existující klient a požádat o opakovanou

TIP

Potřebujete více než 20 000 korun na delší dobu?

  • půjčte si 10 000 až 250 000 korun
  • na 12 až 96 měsíců
Zjistit více

Kamali je ještě bezpečnější

Zabezpečte se pro případ, že nebudete moci splatit svoji půjčku včas z důvodů jako třeba hospitalizace v nemocnici, požár nebo třeba ztráta zaměstnání. Kamali vám přináší zbrusu novou doplňkovou službu Bezpečná splátka.

Díky službě Bezpečná splátka získáte možnost bezplatného odkladu termínu splátky půjčky o 30 dní, a to až dvakrát během celé doby splácení půjčky. Službu Bezpečná splátka snadno sjednáte online v okamžik vyplňování žádosti o Kamali.

Zjistit více

Může být Kamali ještě bezpečnější? Ano, může!

Jak už víte, Kamali vám umožňuje každou půjčku rozložit až do 10 měsíčních splátek. Co ale dělat, když nemáte dostatek peněz ani na odložení termínu splatnosti půjčky tím, že uhradíte alespoň 10 % půjčky a poplatek za odložení ve výši 49 korun za každou půjčenou tisícovku (který se hradí společně s 10 % předtím, než dojde k odložení splatnosti).

Nově

Nyní můžete splatit jen jedinou korunu (1 Kč) a odložit tak termín splatnosti o dalších 30 dní. Jakmile obdržíme vaši 1 korunu, automaticky vám odložíme termín splatnosti o dalších 30 dní. S touto službou vám naúčtujeme poplatek 79 korun za každou půjčenou tisícovku (který se hradí až s poslední splátkou půjčky, tj. poté, co došlo k odložení splatnosti). Takto můžete termín splatnosti odložit až dvakrát.

Přihlásit se jako existující klient

nebo stáhnout Vzor smlouvy o první půjčce

Kamali vás propojí s živým poradcem, když to budete opravdu potřebovat

Jako jediní na trhu vám nabídneme bezplatnou a užitečnou pomoc, jestliže budeme mít z vaší žádosti o půjčku signály, že vaše finanční situace je kritická.

Ve spolupráci s Poradna při finanční tísni Poradna při finanční tísni

Nikdy vám nepřitížíme další půjčkou

Věříme, že lidé si mají pomáhat. Jestliže se nám z vaší žádosti o půjčku bude zdát, že jste v nanejvýš kritické finanční situaci, nikdy ji nebudeme zhoršovat tím, že bychom vám poskytli půjčku, abychom ji z vás soudně vymáhali.

Poskytneme vám základní rady

Nově vám v takových případech bezplatně a diskrétně poskytneme pomoc a podporu v podobě základních rad a doporučení (zašleme na váš email), které byste měli co nejdříve podniknout, aby se vaše situace zlepšila.

Propojíme vás s živými poradci

Současně od nás obdržíte kontakt na nejbližšího živého člověka, se kterým můžete ihned začít řešit svoji konkrétní finanční situaci. Tento poradce je připraven vám diskrétně a osobně poradit a pomoci najít nejlepší řešení.

Kamali lze získat snadněji a rychleji

Od rána do večera přemýšlíme, jak získání půjčky Kamali ještě více zrychlit a usnadnit. A proto teď přinášíme několik vylepšení, která mnohým z vás ještě více urychlí a usnadní získání půjčky Kamali.

nebo Přihlásit se jako existující klient a požádat o opakovanou půjčku

Kamali přichází s propracovanější a přehlednější Klientskou sekcí

Jako naši klienti máte všechny informace o svých půjčkách vždy k dispozici v Klientské sekci. Tu jsme teď od základů přepracovali, takže je teď mnohem přehlednější a hlavně: můžete si ji snadno prohlížet na mobilním telefonu.

do Klientské sekce

Kamali brzy i jako mobilní aplikace

Těšte se, už brzy uvolníme zbrusu novou mobilní aplikaci Kamali pro iOS Apple a Android. Díky tomu budete mít všechny aktuální informace o své půjčce pohodlně a bezpečně k dispozici v kapse doslova na 1 dotyk.

nebo Přihlásit se jako existující klient a požádat o opakovanou půjčku

Kamali je stále tak přehledná, jasná a srozumitelná, jako byla Japonská půjčka

Naše podmínky jsou tak jednoduché, že už to ani jednodušší být nemůže.

nebo stáhnout Vzor smlouvy o první půjčce