Nejvýhodnější nebankovní půjčka na trhu

Nespokojte se s průměrem

Kamali vychází dlouhodobě jako nejvýhodnější rychlá půjčka. Máme nejnižší základní poplatky za půjčku a nízké ceny za odložení termínu splacení půjčky. Navíc pokud svou první půjčku splatíte do 14 dní, vrátíme vám celý poplatek za poskytnutí půjčky.

Pokud si například u nás půjčíte 1 000 Kč na 30 dní, přeplatíte u nás pouze 33 Kč, kdežto například u poskytovatele půjček Ferratum vás tento úvěr vyjde až na 330 Kč.

Odložení termínu splatnosti u Kamali vás bude stát 49 Kč, u naší konkurence od 285 Kč až do 330 Kč.

Dostali jste se do problémů a nezvládnete svou půjčku splatit v termínu ani si odložit splatnost posláním 10 % z jistiny a poplatku? Pouze Kamali všem svým klientům nabízí možnost poslat jen 1 korunu a získat 30 denní odklad splatnosti. Poplatek za odklad 99 Kč za tisícikorunu platíte při následující splátce.

Půjčky od Kamali jsou tak výhodné, že se na trhu objevilo již několik krátkodobých půjček, které se snaží svézt na našich nejvýhodnějších podmínkách.

Nejbezpečnější půjčka online

Kamali i nadále garantuje oblíbenou možnost odkladu splátek. Uhraďte alespoň 10 % z půjčky + poplatek za prodloužení a rozložte si tak zbytek půjčky až na 10 měsíců, tj. 300 dní. Poplatek za odložení termínu splátky činí 49 korun za každou půjčenou tisícikorunu.

V Kamali jsme si pro naše klienty připravili také nový produkt, Bezpečnou splátku, za cenu 199 Kč. Bezpečná splátka umužňuje klientovi až 2 krát bezplatně odložit splátku v případě, že se dostane nečekaně do vážné situace - nemoc, invalidita, hospitalizace, nemocenská, jeho nemovitost postihne živelná pohroma.

Rychlé převody peněz

Peníze vám zašleme co nejrychleji, to už víte. Nově však nabízíme i možnost jednoduchých a rychlých online převodů. Splácet tak můžete rychleji a pohodlněji než kdykoliv předtím.

Jedno z nejnižších RPSN v segmentu mikropůjček

Roční procentní sazba nákladů (RPSN) Kamali začíná na 48,30 %, což je jedna z nejnižších sazeb v segmentu krátkodobých půjček (například konkurenční Ferratum má RPSN 5 894 %, Zaplo.cz 2 106,40 %).**

 

* Zdroj: Průzkum společnosti Scott & Rose, údaje platné ke dni 7. 10. 2015
** Zdroj: Portál http://www.okfin.cz/, citováno 2. 3. 2016

Teď už se nemusíte bát předražených mikropůjček