Nejbezpečnější úvěr na Českém trhu

Půjčka bez poplatků i beze strachu

Půjčky před výplatou nemají v Česku dobrou pověst. Je to dáno tím, že je často poskytují neseriózní subjekty nebo mají velmi nevýhodné úroky. Kamali je však produkt zavedené společnosti Home Credit, a proto se nemusíte bát nekorektního jednání. Naše úroková sazba patří v segmentu mikropůjček mezi nejvýhodnější a poplatky za půjčku se rovněž řadí k nejnižším. Kamali tak vítězí ve spoustě nezávislých testů a recenzí půjček.

Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí

Správa rychlé půjčky Kamali je velice pohodlná díky online systému, který nám dovoluje nevídanou rychlost i maximální omezení byrokracie. Tento systém je navíc velice bezpečný. Veškeré Vaše osobní údaje z Klientské sekce se datově přenášejí v zabezpečeném režimu. Naše servery jsou hostovány v datovém centru, které je plně certifikováno pro zpracování osobních a citlivých dat. S Vašimi údaji nakládáme pouze dle vámi uděleného souhlasu.

Naše smlouva vás nebude svazovat

Návrh smlouvy k poskytnutí Kamali dostanete ihned po schválení online žádosti o půjčku. Smlouvu nemusíte podepisovat okamžitě, Vaše žádost zůstává rozpracovaná následujících 7 dní. Kdykoli se k ní můžete ve své Klientské sekci vrátit a podepsat ji přes SMS. Ze zákona pak můžete od uzavřené smlouvy odstoupit do 14 dní bez udání důvodu – podmínkou je samozřejmě bezodkladné vrácení poskytnuté půjčky.

Velkou výhodou Kamali, na rozdíl od méně seriózních produktů, je, že smlouva neobsahuje žádné rozhodčí doložky. To znamená, že jakékoliv případné spory bude řešit místně příslušný soud, a ne tzv. rozhodce, kterého může z důvodu manipulace výsledku sporu ovlivnit poskytovatel půjčky.

Nehrozí vám od nás ani žádné astronomické sankce. V případě, že nedodržíte splatnost, postupujeme výhradně v souladu s novým zákonem, který je platný od prosince 2016. Nikdy vám tak nebudeme účtovat více, než jsou objektivně vynaložené náklady na vymáhání.

Teď už se nemusíte bát předražených mikropůjček