Vydělávejte díky Kamali

Affiliate program pro firmy a podnikatele

Stačí jen 3 snadné kroky

  1. Podepište smlouvu
  2. Umístěte náš odkaz na svůj web nebo se připojte na naše API
  3. Inkasujte finanční odměnu

Podmínky: affiliate program Kamali je dostupný výhradně tzv. samostatným zprostředkovatelům splňujícím podmínky podle Zák. č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru.

Proč být affiliate partnerem Kamali

První volba klientů

Lidé znají Kamali z masivní TV a online kampaně. Kamali zvítězila v mnoha nezávislých testech a byla také nejžádanější půjčkou ve svém segmentu.

Seriózní partner

Kamali půjčku provozuje světově největší poskytovatel úvěrů - společnost Home Credit. To je pro vás zárukou jistoty vyplacení provizí podle dohodnutých podmínek.

Podpora pro vaše výdělky

Na začátek od nás dostanete marketingové materiály (online) a pomůžeme vám i s přípravou vaší prezentace. Budeme vám také k dispozici na telefonu a e-mailu.

Formy spolupráce

Předávání leadů do API

Můžete mít vlastní web, kde návštěvníci vyplňují formulář se žádostí o půjčku. Tato data, tzv. leady, nám můžete předávat prostřednictvím API. Po podpisu smlouvy vám poskytneme jak technickou specifikci, tak podporu k připojení na API i k jeho testování.

Odkaz a/nebo reklamní bannery

Nejjednodušší forma spolupráce. Umístěte na svůj web textový odkaz na naše stránky kamali.cz nebo reklamní bannery Kamali, které budou odkazovat na náš web. Po podpisu smlouvy od nás obdržíte odkaz opatřený UTM tagy, které umožní sledovat konverze a vypočítat váš výdělek. Dostanete od nás také základní sady bannerů.

Emailingy

Jestliže disponujete vlastním seznamem e-mailových adres se souhlasy k zasílání obchodních sdělení, můžete svým jménem na tyto adresy zaslat nabídku naší Kamali půjčky. Po podpisu smlouvy vám dáme odkaz opatřený UTM tagy, který ve svých emailech budete používat, abychom mohli sledovat konverze a vypočítat váš výdělek.

Odměny a vyúčtování

Odměňujeme každého nově registrovaného klienta, kterému byla vyplacena jeho první půjčka.

Výše odměny se odvíjí od počtu leadů affiliate partnera a od jejich kvality. Obvykle je v řádu vyšších stokorun.

Report předaných leadů, konverzí a odměn budete dostávat každý měsíc e-mailem vždy nejpozději do 10. dne měsíce následujícího po měsíci, pro který je report sestaven.

Kontaktujte nás

Více informací, podporu pro affiliate partnery a další informace získáte e-mailem: roman.kugel@homecredit.cz