Průzkum trhu mikropůjček

V únoru 2024 jsme pro Vás opět porovnali výši nákladů za poskytnutí opakované půjčky u Kamali oproti ostatním poskytovatelům mikropůjček. Z průzkumu opět vyplynulo, že Kamali mezi mikropůjčkami drží absolutně nejnižší ceny.

Při porovnání cen opakované půjčky na 10 000 Kč lze na grafu níže vidět, že i u známých poskytovatelů půjček, jako je například Zaplo, zaplatíte za poskytnutí opakované půjčky 10 000 Kč minimálně o 1 970 Kč více než u Kamali, u které je poplatek za poskytnutí pouhých 330 Kč. U dalších srovnávaných poskytovatelů zaplatíte také o tisíce korun navíc, a to až o 4 000 Kč oproti Kamali.

Graf srovnání s jinými mikropůjčkami

Zaplaceno navíc oproti vypůjčené částce na opakované půjčce ve výši 10 000 Kč se splatností na 30 dnů.

Srovnání trhu Data uvedena v grafu vyplývají z průzkumu trhu konaného 13. 2. 2024 a vyjadřují kolik klient zaplatí navíc nad půjčenou jistinu v případě opakované půjčky ve výši 10 000 Kč se splatností 30 dnů.
Několikanásobný vítěz porovnání organizace Člověk v tísni

Právě díky nízkým cenám Kamali opakovaně obsazuje první příčky porovnání organizace Člověk v tísni, o. p. s, která pravidelně ve svém průzkumu Index odpovědného úvěrování srovnává poskytovatele půjček. V letech 2019 – 2021 se Kamali opakovaně stala absolutním vítězem srovnání malých půjček.

I v nejnovějším srovnání se Kamali opět umísťuje mezi konkurenty z řad velkých bankovních domů a konkurenty ze segmentu mikropůjček nechává daleko za sebou. Podrobnější informace nalezneze zde, přímo na stránkách organizace.

Index odpovědného úvěrování

Z každoročního porovnání jednoznačně vyplývá, že Kamali vítězí nad standardními poskytovateli mikropůjček, jako je Zaplo, CreditStar, Ferratum a dalšími, ve všech tradičních oblastech porovnání:

  1. Náklady: Kolik lidé za půjčku zaplatí a kolik je bude stát případné zpoždění se splácením.
  2. Transparentnost a komunikace: Rozsah a přehlednost poskytovaných informací.
  3. Klientská vstřícnost: Posuzující praxi věřitelů před a po poskytnutí půjčky.

V Kamali si zakládáme na tom, že je pro naše klienty půjčka přehledná, jasná a nemá žádná skrytá překvapení. Dlouhodobě zároveň držíme ty nejnižší ceny na poli mikropůjček a několikatisícové poplatky za poskytnutí půjčky nebo desetitisícové sankce u nás neuvidíte.

Zdroje informací:
Údaje z porovnání organizace Člověk v tísni, včetně obrázků: https://www.clovekvtisni.cz/index-odpovedneho-uverovani-9433gp Údaje z průzkumu: www.creditportal.cz/cs/, www.teticka.cz, www.coolcredit.cz, www.zaplo.cz/#repeated-loan, www.credit123.cz/signup, www.viasms.cz