Rychlé vyřízení půjčky
bez dokládání dokladů!

Vyřídit půjčku u Kamali
Vyřiďte svoji půjčku ještě bezpečněji, pohodlněji a na pár kliknutí s Bank iD.

U Kamali můžete využít bezpečné ověření totožnosti díky bankovní identitě (Bank iD). K vyřízení půjčky Kamali už nebudete muset dokládat doklady jako doposud.

S Bank iD ověření totožnosti vyřídíte během pár sekund a občanku nebo jiné doklady už dokládat nemusíte.
Vyřídit půjčku u Kamali

Jak funguje Bank iD?

1. Výzva k ověření totožnosti

Některé služby potřebují ze zákona ověřit Vaši totožnost, kterou jste dříve museli dokládat pomocí občanského průkazu nebo jiných dokladů.

2. Přihlášení do IB

S Bank iD se stačí přes speciální odkaz přihlásit do svého internetového bankovnictví a ověřit tím svoji totožnost mnohem rychleji a bezpečněji.

3. Hotovo

A je hotovo! Díky Bank iD máte ověření totožnosti vyřízené na pár kliknutí a během chvilky.

Jak Bank iD využijete na Kamali?

Na Kamali potřebujeme ověřit Vaši totožnost.

Abychom Vám mohli poskytnout půjčku, musíme ze zákona vždy ověřit Vaši totožnost. Proto Vás při vyřizování půjčky žádáme o zaslání občanky nebo jiných dokladů. S Bank iD nově můžete totožnost ověřit bez dokládání dokladů.

Rychlé ověření s Bank iD.

Pro ověření totožnosti se nově stačí jednoduše přihlásit do internetového bankovnictví. Díky tomu nám Vaše banka ihned potvrdí, že se jedná právě o Vás a nemusíte nám dokládat nic navíc. Vaše peníze můžete mít na účtu ještě rychleji, než kdy předtím.

Kde jinde můžete využít Bank iD?

Bankovní identitu můžete využít na mnoha dalších místech, jako jsou státní instituce, ale i standardní e-shopy a weby, kde je třeba ověřit Vaši totožnost.

Zajímá Vás víc? Navštivte oficiální web Bank iD.

Alternate Text