Bezpečná splátka

  • 2 odložení splátky při vážných důvodech
  • 99 Kč měsíčně
  • Ochrana v případě ztráty zaměstnání, nemocenské, hospitalizace, invalidity nebo živelné pohromě na nemovitosti

Při sjednání půjčky si můžete zvolit doplňkovou službu Bezpečná splátka, která vás chrání pro případ, že byste nemohli z nějakého závažného důvodu splatit svou půjčku Kamali. Bezpečná splátka umožňuje využít ve vážné situaci odložení splatnosti o 30 dní a to aniž byste museli posílat jakoukoli částku před datem splatnosti. To, že chcete službu využít, nám můžete nahlásit až 14 dní po datu splatnosti. Ideální samozřejmě je, pokud nám událost nahlásíte co nejdříve, abychom se společně mohli domluvit na následujícím postupu.

Službu můžete využít v případech, které se odehrají od následujícího dne po vyplacení půjčky až do data splatnosti a to na následující události: hospitalizace ve zdravotnickém zařízení, pracovní neschopnost, při ztrátě zaměstnání, živelné katastrofě, které postihne vás nemovitý majetek (byt, dům atp.) nebo v případě invalidity, která nastala po vyplacení peněz.

Abyste mohli službu využít, stačí nás kontaktovat na e-mail info@kamali.cz a zaslat nám popis události a kopii oficiální prohlášení (potvrzení pracovní neschopnosti nebo hospitalizace, potvrzení o ukončení pracovního poměru spolu s dokladem o registraci na úřadu práce či doklad od pojišťovny, hasičů nebo policii, který se váže k pojistné události.

„Když Kamali s bezpečnou splátkou přišlo, tak jsem si řekla, že to vyzkouším. Zas tak drahé to nebylo a člověk si nikdy nemůže dostatečně krýt záda. Když jsem si o měsíc později zvrtla kotník, byla jsem fakt ráda, že jsem to udělala. Komunikace i ověření bylo rychlé, posunuli mi o měsíc splatnost a vše bylo v ceně 99 Kč. Kdybych využila normální odklad, platila bych 686 Kč.“

Ivana M., 28 let, České Budějovice