Nejvýhodnější nebankovní půjčka na trhu

Poprvé vám půjčíme ZDARMA

Našim novým klientům nabízíme tu nejvýhodnější rychlou půjčku v Česku zdarma. Při splacení půjčky do 14 dní je Kamali bez poplatků. Pokud ji splatíte do 30 dní, poplatek za Kamali je jen 33 Kč za půjčenou tisícikorunu. Napoprvé vám půjčíme až 10 000 Kč.

Protože nám záleží na bezpečnosti našich klientů, budeme od vás pro vyplacení první půjčky potřebovat potvrzení totožnosti a bankovního účtu. Zabere to jen pár minut a budete k tomu potřebovat pouze doklad totožnosti, případně bankovní účet. Ověření bankovního účtu, který musí patřit osobě, která o půjčku žádá, je velmi jednoduché. Buď nám můžete poslat svůj výpis z účtu, kde je uvedené číslo účtu a jméno majitele, nebo stačí, když nám pošlete ověřovací poplatek 1 Kč z vašeho bankovního účtu. Díky této 1 koruně můžeme ověřit, že účet patří opravdu vám a zabránit tak tomu, aby se za vás někdo vydával.

Nejrychleji nám poplatek 1 Kč můžete zaslat online platbou – takto ho zaregistrujeme během pár minut. Online platby jsou dostupné pro klienty Komerční banky, ČSOB, MONETA Money, FIO, Česká spořitelna, Equa bank, UniCredit Bank a Raiffeisenbank.

Půjčka až 250 000 pro nové i věrné klienty

Našim věrným i novým klientům nyní nabízíme velkou půjčku Kamali s nadstandardními podmínkami. Půjčte si 10 000 Kč až 250 000 Kč na 12 až 96 měsíců. Velkou půjčku Kamali získáte stejně snadno a rychle, jako tu malou. Stačí zavolat na číslo 542 100 700 a naši specialisté za Vás již vše vyřídí. Připravte si před hovorem 2 doklady totožnosti, číslo svého bankovního účtu a údaje o svém zaměstnavateli. Všechny informace o velké Kamali půjčce najdete ZDE.

Teď už se nemusíte bát předražených mikropůjček

Rádi vám poradíme a pomůžeme