Expres výplata pro Vaši půjčku

  • Garance peněz na účtu do 1 hodiny s poplatkem 199 Kč.
  • Pokud je obdržíte později, poplatek vám nebudeme účtovat.
  • Službu nabízíme u největších partnerských bank: Česká spořitelna, ČSOB, FIO, Moneta, Komerční banka, Raiffeisenbank, UniCredit Bank a Air Bank.

S volitelnou službou Expres výplata máte možnost získat peníze už do 60 minut od okamžiku, kdy úspěsně ověříme Vaši identitu a bankovní účet. Službu Expres výplata nabízíme jen v časech, kdy jsme schopni garantovat rychlé doručení peněz (obvykle v pracovní dny od 8 do 20 hodin, ale záleží na každé konkrétní bance). Pokud je služba právě dostupná, můžete si ji jednoduše přidat do své žádosti o půjčku v průběhu vyplňování žádosti o půjčku na našich internetových stránkách.

Rychlost připsání peněz na Váš účet Vám tak garantujeme. To znamená, že pokud dostanete peníze později než do slíbených 60 minut, stačí se nám jednoduše ozvat na naši adresu info@kamali.cz a my Vám poplatek za službu Expres výplata ihned stornujeme. Expres výplata stojí 199 Kč a účtuje se jednorázově za jednu půjčku, pokud si tuto službu v rámci žádosti o půjčku přidáte. Službu můžete najít jak u žádosti o první půjčku, tak u žádosti o opakovanou půjčku.

„12 minut. Přesně tak dlouho jsem čekal na peníze od Kamali. Jednoduše skvělé!“

Jirka L. 36 let, Přerov

„Jako stálá klientka se nebojím o Kamali požádat i v obchodě uprostřed nakupování. Vše mám předvyplněno a s Expres výplatou mám peníze do 30 minut na účtu a můžu platit.“

Ludmila S., 45 let, Chrudim